Adwokat Monika Zawadzka
Adwokat Monika Zawadzka

PRZECZYTAJ

O NASZEJ KANCELARII

Działając w interesie Klienta, nasze działania koncentrujemy na świadczeniu kompleksowej i merytorycznej pomocy prawnej.

Posiadając duże doświadczenie w zakresie spraw sądowych i sporów pozasądowych, w stosowanej metodologii, dla skutecznego rozwiązywania problemów Klientów, odwołujemy się niejednokrotnie do nowoczesnych narzędzi reakcji prawnej w celu uzyskania zamierzonego rezultatu.

Siedziba kancelarii znajduje się w Gdańsku Oliwie, gdzie po uprzednim uzgodnieniu terminu, odbywają się spotkania z Klientami kancelarii. Na życzenie klienta, spotkanie może odbyć się również w innym, dowolnym miejscu.

W zakres działalności kancelarii wchodzi profesjonalna, stała lub doraźna, obsługa prawna osób prawnych, przedsiębiorców oraz osób fizycznych, w tym także indywidualne porady prawne.

W sprawach o charakterze nagłym zapewniamy możliwość bieżącej obsługi prawnej i porad prawnych także w porze nocnej i dniach wolnych od pracy.

Współpracujemy z trójmiejskimi kancelariami prawnymi, biurami rachunkowymi, komornikami oraz innymi kancelariami mającymi siedzibę w większych miastach Polski i za granicą.